wbijaj.eu

Zebcio 27.01.2021

Włosy damskie w strojach wizytowych

Wygodne i formalne ubrania to temat, który trudno zerwać. Nawet celebrytki z teczkami, które słyną z nieformalnego stroju i braku formalności, próbują wprowadzić do swoich stylizacji elementy formalne, a projektanci mody coraz częściej przekraczają granice tego, co jest w tym zakresie możliwe. Są oczywiście sukienki wizytowe. Jednak w takich przypadkach wybrane elementy ubioru są bardziej formalne. Stylowe kreacje wizytowe wyróżnia bardzo nowoczesny design, kolorystyka i styl. Bardzo popularnym trendem są krótkie spodenki w dopasowanym topie. Modne są też superfuturystyczne szpilki.

Bardzo ciekawym trendem w stylu szortów są szorty i bluzki w stylu szortów oraz bluzki "Gothic". Ich główną cechą jest zastosowanie krótkich, przytulnych szortów, które wszyte są u dołu paskiem, a krótkie, kolorowe spódniczki są idealnym uzupełnieniem tego stylu.

W tym fasonie spódnica układana jest tylko z paskiem, a bluzka łączy się ze spodniami lub spodenkami. Na krawędziach noszone są stylowe dodatki, takie jak paski czy wisiorki z biżuterią.

Tagi: bluzki, szortów, trendemlak bodrum, trendelenburg position, tryndamere runes, trendemon ltd, trendemon crunchbase,